pewnie mnie znacie z msp , ale jak nie to jestem moniu5 ;)
mam 5 levelek i za 6 tysikow bede miala (nareszcie) 6 level ^_^
oto moj aktualny outfit ;)
ps. Jak chcecie wiedziec wiecej o mnie to piszcie w komentarzach ;)
to ja napisze w notce <3

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz