Nie !!!
No moja najlepsza kumpela odwróciła się ode mnie i znalazła nową przyjaciółkę :< .
No może niebyła moją najlepszą na świecie ... taką ma się w podstawówce :).
No więc ... ooo w rządkach jest " N,N,N,N " xd.
Więc ... jak ona się zwała , A nom Ania -.- . Miałyśmy paczkę z Ulą tą wredną Anką ze mną i z Natką <3. Natka jest spoko Ula też , ale Ania to wredna mała !. Gadała z tą o teraz są bff !!!. I z każdym dniem było coraz gorzej . Jak tylko przychodziła do szkoły nie podchodziła do nas tylko do tej ... jak ona tam się nazywała ... A wiem Lena : / .Nie no ... dobra nie zanudzam was już :) . Paaaaaaaa ♥♥♥