Hejcia :D . Tu ta szalona Kate !!! . Chciałabym otworzyć maleńki sklepik :) . Oto chodzi ... że będziecie robić Artbook jaki chcecie nagłówek a ja wam dodam efekty :P . na przykład że wasza moviestar będzie się trochę świecić albo różne ozdóbki ramki itp ... oczywiście zasada jest taka , że mają być szare albo czarne stroje z białym to nagłówek brzydko wyjdzie . Dajesz mi autograf i piszesz na maila w msp :D.
Wsawiam na bloga a ty sobie kopiujesz i robisz co chcesz . Kumacie? xd. Okey bayu ♥
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz