Omg było zajebli*cie !!!.
Najlepiej w sektorze światła było tak jakby planetarium no i Natalia i Ulka tak krzyczały xd.
Posikałam się prawie ... jeden chłopak w naszym wieku *u* był mega boski xd.
Przestraszył nas bo myślał że siedzą tam 11 letnie dziewczynki xd. No wyszły przed nami jakieś 11 letnie dziewczynki z tego pomieszczenia. Potem nas przepraszał a na koniec jak tak wrzeszczałyśmy przyszedł kierownik i nas ochrzanił xd. No to było najlepsze :D . pa pa xd. nie mogę nie mogę xd.
Okey pa :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz