poniedziałek, 16 stycznia 2012

Centum nauki kopernika

Omg było zajebli*cie !!!.

Najlepiej w sektorze światła było tak jakby planetarium no i Natalia i Ulka tak krzyczały xd.
Posikałam się prawie ... jeden chłopak w naszym wieku *u* był mega boski xd.

Przestraszył nas bo myślał że siedzą tam 11 letnie dziewczynki xd. No wyszły przed nami jakieś 11 letnie dziewczynki z tego pomieszczenia. Potem nas przepraszał a na koniec jak tak wrzeszczałyśmy przyszedł kierownik i nas ochrzanił xd. No to było najlepsze :D . pa pa xd. nie mogę  nie mogę xd.
Okey pa :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz