czwartek, 2 lutego 2012

Siemka

Ale ja niemam pojęcia o niczym xd. KoneQ nowy jakiś football -.- .... weś sobie oglądnij mi filma :D .
uluniunia -
jestem jak coś xd. No dalej dalej !!!

poniedziałek, 23 stycznia 2012

Fajne looki

hej
dzisiaj zrobilam fotki niektorym msp ktore byly , i mialy fajne ciuchy na sobie ;)
a oto one :
ciasteczkoffa


lenka3349

one dzisiaj najfajniej wygladaly jak bylam ;)
a bylam o 16:00 
;)

za tydzien moze ty sie znajdziesz ;)

wtorek, 17 stycznia 2012

Hejo! ;)

hej <3
pewnie mnie znacie z msp , ale jak nie to jestem moniu5 ;)
mam 5 levelek i za 6 tysikow bede miala (nareszcie) 6 level ^_^
oto moj aktualny outfit ;)

ps. Jak chcecie wiedziec wiecej o mnie to piszcie w komentarzach ;)
to ja napisze w notce <3
paa ;**

            
                                                    

Hejcia :3

Niom tu wasza Ulka . Rzucam tamtego bloga xd. I zaczynam na nowo z kate i moniu :) .

O no wiecie jak się nazywam na msp :D . uluniunia -
nie podróbka tylko fanka xd.
ymm no a teraz moje zdjęcie :D .

 Fajne? :) . paa

poniedziałek, 16 stycznia 2012

Centum nauki kopernika

Omg było zajebli*cie !!!.

Najlepiej w sektorze światła było tak jakby planetarium no i Natalia i Ulka tak krzyczały xd.
Posikałam się prawie ... jeden chłopak w naszym wieku *u* był mega boski xd.

Przestraszył nas bo myślał że siedzą tam 11 letnie dziewczynki xd. No wyszły przed nami jakieś 11 letnie dziewczynki z tego pomieszczenia. Potem nas przepraszał a na koniec jak tak wrzeszczałyśmy przyszedł kierownik i nas ochrzanił xd. No to było najlepsze :D . pa pa xd. nie mogę  nie mogę xd.
Okey pa :)

Kłutnia :c

Nie !!!
No moja najlepsza kumpela odwróciła się ode mnie i znalazła nową przyjaciółkę :< .
No może niebyła moją najlepszą na świecie ... taką ma się w podstawówce :).
No więc ... ooo w rządkach jest " N,N,N,N " xd.
Więc ... jak ona się zwała , A nom Ania -.- . Miałyśmy paczkę z Ulą tą wredną Anką ze mną i z Natką <3. Natka jest spoko Ula też , ale Ania to wredna mała !. Gadała z tą o teraz są bff !!!. I z każdym dniem było coraz gorzej . Jak tylko przychodziła do szkoły nie podchodziła do nas tylko do tej ... jak ona tam się nazywała ... A wiem Lena : / .Nie no ... dobra nie zanudzam was już :) . Paaaaaaaa ♥♥♥


                                                                                                                 

sobota, 14 stycznia 2012

Nowy bloguś ♥

Hejka ♥ . Chyba znacie mnie z moviestarplanet , jak nie to nazywam się $ kate $ i mam 9 level za 6 tysiaków 10 xd. Mam siore Ulke która nazywa się uluniunia -   ona ma 13 level .Mam 18 lat itp mam wspaniałe filmy xd. zobacz se ale 1 film do bani :> . Okey to mnie znacie? :D . Ok to pa  <3