Ale ja niemam pojęcia o niczym xd. KoneQ nowy jakiś football -.- .... weś sobie oglądnij mi filma :D .
uluniunia -
jestem jak coś xd. No dalej dalej !!!
czwartek, 2 lutego 2012
poniedziałek, 23 stycznia 2012
Fajne looki
hej
dzisiaj zrobilam fotki niektorym msp ktore byly , i mialy fajne ciuchy na sobie ;)
a oto one :
dzisiaj zrobilam fotki niektorym msp ktore byly , i mialy fajne ciuchy na sobie ;)
a oto one :
i
one dzisiaj najfajniej wygladaly jak bylam ;)
a bylam o 16:00
;)
za tydzien moze ty sie znajdziesz ;)
wtorek, 17 stycznia 2012
Hejo! ;)
hej <3
pewnie mnie znacie z msp , ale jak nie to jestem moniu5 ;)
mam 5 levelek i za 6 tysikow bede miala (nareszcie) 6 level ^_^
oto moj aktualny outfit ;)
ps. Jak chcecie wiedziec wiecej o mnie to piszcie w komentarzach ;)
to ja napisze w notce <3
Hejcia :3
Niom tu wasza Ulka . Rzucam tamtego bloga xd. I zaczynam na nowo z kate i moniu :) .
O no wiecie jak się nazywam na msp :D . uluniunia -
nie podróbka tylko fanka xd.
ymm no a teraz moje zdjęcie :D .
Fajne? :) . paa
O no wiecie jak się nazywam na msp :D . uluniunia -
nie podróbka tylko fanka xd.
ymm no a teraz moje zdjęcie :D .
Fajne? :) . paa
poniedziałek, 16 stycznia 2012
Centum nauki kopernika
Omg było zajebli*cie !!!.
Najlepiej w sektorze światła było tak jakby planetarium no i Natalia i Ulka tak krzyczały xd.
Posikałam się prawie ... jeden chłopak w naszym wieku *u* był mega boski xd.
Przestraszył nas bo myślał że siedzą tam 11 letnie dziewczynki xd. No wyszły przed nami jakieś 11 letnie dziewczynki z tego pomieszczenia. Potem nas przepraszał a na koniec jak tak wrzeszczałyśmy przyszedł kierownik i nas ochrzanił xd. No to było najlepsze :D . pa pa xd. nie mogę nie mogę xd.
Okey pa :)
Najlepiej w sektorze światła było tak jakby planetarium no i Natalia i Ulka tak krzyczały xd.
Posikałam się prawie ... jeden chłopak w naszym wieku *u* był mega boski xd.
Przestraszył nas bo myślał że siedzą tam 11 letnie dziewczynki xd. No wyszły przed nami jakieś 11 letnie dziewczynki z tego pomieszczenia. Potem nas przepraszał a na koniec jak tak wrzeszczałyśmy przyszedł kierownik i nas ochrzanił xd. No to było najlepsze :D . pa pa xd. nie mogę nie mogę xd.
Okey pa :)
Kłutnia :c
Nie !!!
No moja najlepsza kumpela odwróciła się ode mnie i znalazła nową przyjaciółkę :< .
No może niebyła moją najlepszą na świecie ... taką ma się w podstawówce :).
No więc ... ooo w rządkach jest " N,N,N,N " xd.
Więc ... jak ona się zwała , A nom Ania -.- . Miałyśmy paczkę z Ulą tą wredną Anką ze mną i z Natką <3. Natka jest spoko Ula też , ale Ania to wredna mała !. Gadała z tą o teraz są bff !!!. I z każdym dniem było coraz gorzej . Jak tylko przychodziła do szkoły nie podchodziła do nas tylko do tej ... jak ona tam się nazywała ... A wiem Lena : / .Nie no ... dobra nie zanudzam was już :) . Paaaaaaaa ♥♥♥
No moja najlepsza kumpela odwróciła się ode mnie i znalazła nową przyjaciółkę :< .
No może niebyła moją najlepszą na świecie ... taką ma się w podstawówce :).
No więc ... ooo w rządkach jest " N,N,N,N " xd.
Więc ... jak ona się zwała , A nom Ania -.- . Miałyśmy paczkę z Ulą tą wredną Anką ze mną i z Natką <3. Natka jest spoko Ula też , ale Ania to wredna mała !. Gadała z tą o teraz są bff !!!. I z każdym dniem było coraz gorzej . Jak tylko przychodziła do szkoły nie podchodziła do nas tylko do tej ... jak ona tam się nazywała ... A wiem Lena : / .Nie no ... dobra nie zanudzam was już :) . Paaaaaaaa ♥♥♥
sobota, 14 stycznia 2012
Nowy bloguś ♥
Hejka ♥ . Chyba znacie mnie z moviestarplanet , jak nie to nazywam się $ kate $ i mam 9 level za 6 tysiaków 10 xd. Mam siore Ulke która nazywa się uluniunia - ona ma 13 level .Mam 18 lat itp mam wspaniałe filmy xd. zobacz se ale 1 film do bani :> . Okey to mnie znacie? :D . Ok to pa <3
Subskrybuj:
Posty (Atom)




